Biz Kimiz

Mimaride estetiğe ve fonksiyonel tasarıma önem veren Kentpark…

Yıllardır deneyim ve kalitemizle sizin için çalışıyoruz…

Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Ltd.Şti, şehir merkezinde A+ ve A sınıfı gayrimenkul projeleri geliştirme amacı ile Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Sertaç Kıyıcı tarafından kurulmuştur.

Mimaride estetiğe ve fonksiyonel tasarıma önem veren Kentpark,yapıların uzun süre yaşayacağının farkındalığı ile kaliteli malzeme ve yenilikçi inşaat metotları kullanımı konularını her projesinde vazgeçilmez önceliği olarak belirtmiştir.Doğayla barışık,toplumsal ve sosyal sorumluluk bilinci yüksek bir firma olarak huzurlu ve mutlu yaşam alanları inşa etmeyi kendine görev olarak belirlemiştir.

~ Sertaç Kıyıcı,  MCE, PE
( Kurucu, Yönetim Kurulu Başkanı )

Misyonumuz:

Gayrimenkul sektöründe bölgesinde istikrarlı ve güvenilir bir şirket olarak, toplumsal değerleri ön planda tutan, doğaya ve çevreye saygılı, yeniliğe açık ve müşteri odaklı uygulamalar ile Çağdaş insana ve çağdaş kentlere yaraşır, uygun estetik ve fonksiyonel tasarım mekanlarını, yasal mevzuat ve iş güvenliği yönetmeliğine uygun olarak oluşturmak.

Vizyonumuz:

Yaşanabilir  bir gelecek için, çağdaş ve kaliteli yaşam alanları yaratan, gercekleştirdiği projelerin yanı sıra iş yapış biçimi, organizasyon yapısı, etik değerleri ve yönetim anlayışıyla sektöründe ve bölgesinde bölgesel ölçekte örnek bir kurum olmak. Portföy çeşitliliği ve büyüklüğünü istikrarlı bir şekilde yıllar itibarıyla artırmak ve büyümeyi sürdürülebilirkılmak.

[mc4wp_form id=”258″]